قم-میدان امام خمینی(ره) - بلوار شهید بهشتی- نبش تقاطع مطهری جنوبی
شماره تماس:
025-36622361
دسته‌بندی کالاها

گارانتی محصولات

-گارانتی مغایرت

  در صورتیکه کالای تحویل شده به مشتری با کالای سفارش داده شده مغایرت داشته باشد، مشتریان 10 روز فرصت خواهند داشت تا نسبت به تعویض یا مرجوع نمودن آن اقدام نمایند. اولین قدم برای اینکار اعلام مکتوب مشکل به فروشگاه در بازه زمانی 10 روزه می باشد. در این موارد در صورتیکه کالای مورد نظر مشتری در فروشگاه موجود نباشد، به انتخاب مشتری، کالا با کالای مشابه دیگر تعویض یا در صورت دلخواه وجه پرداختی مسترد می گردد.

 

-سرویس خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات

  آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های نوژین کالا بوده و در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

گارانتی کلیه محصولاتی که در مشخصه آنها در سایت، گارانتی عنوان شده است، صرفاً دارای گارانتی تعمیر بوده مگر آنکه طبق شرایط شرکت تولید کننده یا وارد کننده، گارانتی دارای شرایط خاصی نظیر گارانتی تعویض باشند و این موضوع به صراحت در شرایط فروش کالا در سایت نوژین کالا عنوان شده باشد.

جهت استفاده از خدمات گارانتی ابتدا به تاریخ مندرج  بر روی بدنه و یا کارت گارانتی محصول توجه فرمایید. ملاک اعتبار گارانتی، این تاریخ و یا برچسب مخصوص تمدید تاریخ چسبیده به کالا می باشد. توجه داشته باشید که تاریخ گارانتی مندرج بر روی محصولات تا ابتدا آن ماه معتبر است. به عنوان مثال در صورتی که تاریخ اعتبار گارانتی لامپی 12/98 باشد، منظور اول اسفند ماه سال 98 است و پس از آن، اعتبار گارانتی به اتمام می رسد. در صورتی که این مسأله بررسی شده می توانید به یکی از سه روش ذیل اقدام نمایید:

1. مراجعه به نمایندگی خدمات پس از فروش آن محصول در شهر محل زندگی و استفاده از خدمات گارانتی شرکت تولید کننده طبق توافقی که سایت نوژین کالا با تمامی تولید کنندگان و تأمین کنندگان محصولات خود انجام داده است. بدیهی است در صورت وجود نماینده خدمات پس از فروش در آن شهر، این روش ساده ترین راه دستیابی به این خدمات است.

2. ارسال مستقیم کالا به دفتر مرکزی خدمات پس از فروش شرکتهای تولید کننده و تأمین کننده نوژین کالا با هماهنگی واحد پشتیبانی نوژین کالا با رعایت مواردی که در گارانتی باید رعایت گردد.

3. ارسال کالا از طریق پست پیشتاز و یا باربری معتبر به آدرس واحد خدمات پشتیبانی نوژین کالا. بدیهی است این روش با توجه به اینکه نوژین کالا باید مجدداً آن را به شرکت تولید کننده آن ارسال نماید، زمان بیشتری طول خواهد کشید. خریداران محترم اطمینان داشته باشند که نوژین کالا از سریعترین و مطمئن ترین راه ممکن برای برطرف شدن مشکل و استیفای حقوق مشتریان خود استفاده خواهد کرد. کارشناسان واحد پشتیبانی نوژین کالا پس از دریافت مرسوله، نسبت به بررسی آن اقدام و نتیجه را از طریق تماس تلفنی و پیامکی به اطلاع مشتری خواهند رساند. پس از بررسی کالا های مرجوعی توسط کارشناسان خدمات پس از فروش، در صورتی که کالا خارج از ضوابط مقرر در سایت مرجوع شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود، به همان صورت برای مشتری ارسال می‌شود. در صورت استنکاف مشتری از تحویل کالای سالم و بدون ایراد، کالای مزبور به مدت یک ماه بصورت امانت نزد نوژین کالا در واحد خدمات پس از فروش باقی می‌ماند و با انقضای این مهلت نوژین کالا در قبال آن و مفقودی یا زیان‌های وارده بر آن، هیچ‌گونه مسوولیتی نخواهد داشت.

-چتر حمایتی نوژین کالا

  فروشگاه نوژین کالا  جهت رفاه هر چه بیشتر مشتریان خود و برای اولین بار خدمتی منحصر به فرد تحت عنوان "چتر حمایتی نوژین کالا " به مشتریان خود ارائه نموده است. تحت این خدمت در صورتیکه کالای خریداری شده توسط مشتریان در طول دوران گارانتی دارای هر گونه مشکل یا ایراد فنی گردد، دیگر نیازی به مراجعه مشتری به شرکتهای ارائه دهنده خدمات گارانتی نمی باشد.

تنها کافیست مشتری با فروشگاه تماس گرفته و مشکل را اعلام نماید، پس از آن فروشگاه پیگیر موضوع شده و تا زمان حل مشکل مشتری، آن را پیگیری خواهد نمود.

-بیمه تکمیلی نوژین کالا

  همانطور که در بخش "روشهای ارسال" توضیح داده شد در مواقعی که مشتریان محترم روش ارسال پست یا باربری را انتخاب می نمایند، فروشگاه هیچگونه تعهدی در قبال مشکلات و خسارات ایجاد شده توسط مجموعه های فوق ندارد.

حال با توجه به آنکه تجربه نشان داده است که شرکت پست و به خصوص باربری، در مواقع بروز خسارت، معمولا پاسخگو نمی باشند، فروشگاه برای اطمینان خاطر خریدارن خود از جبران خسارت و عدم درگیر شدن در پروسه های کاری شرکتهای مربوطه، امکان بیمه تکمیلی را برای مشتریان فراهم نموده است.

بر این اساس مشتریانی که گزینه بیمه تکمیلی را انتخاب می نمایند در صورت بروز هر گونه حادثه، صرفا با فروشگاه طرف حساب بوده و فروشگاه در حداقل بازه زمانی مشکل وارده را مستقیما حل خواهد نمود.

البته باید توجه نمود که حتی استفاده از بیمه تکمیلی برای جبران خسارت نیز صرفا منوط به آن است که مشتریان محترم قبل از تحویل گرفتن کالا، صحت و سلامت ظاهری آن را بررسی و در صورتیکه کالا یا بسته بندی آن دچار مشکل شده باشد، آن را تحویل نگرفته و رسید مبتنی بر دریافت کالا بصورت صحیح و سالم را امضاء نکرده باشند؛ در این مواقع لازم است مشتریان بلافاصله پس از اطلاع از مشکل، فروشگاه را از مشکل رخ داده، مطلع نمایند.