قم-میدان امام خمینی(ره) - بلوار شهید بهشتی- نبش تقاطع مطهری جنوبی
شماره تماس:
025-36622361
دسته‌بندی کالاها

رویه ارسال سفارش

ارسال سفارش ها توسط شرکت پست انجام می شود مگر در مواردی که در شرایط فروش برخی کالاهای خاص، روش ارسال هم از طریق شرکت پست و هم باربری های مجاز بین شهری اعلام شده باشد. در چنین مواقعی نوژین کالا بهترین حالت را برای ارسال در نظر می گیرد و موضوع را از طریق روش های اطلاع رسانی خود به مشتری اطلاع می دهد. انتخاب هر روش به منزله آگاهی از قوانین و شرایط آن می باشد.

 تبصره: در مواردی که ارسال توسط شرکت پست یا باربری انتخاب می گردد، مسئولیت فروشگاه صرفاً تحویل سفارش بصورت صحیح و سالم و در حداقل بازه زمانی به شرکت پست یا باربری برای مشتری می باشد. در این موارد کلیه مشکلات ناشی از حمل کالا بر عهده متصدی حمل و نقل بوده و در صورتی که به هر دلیلی بسته بندی کالا از لحاظ ظاهری دچار صدمه فیزیکی نظیر له شدگی و یا آب خوردگی شدید باشد، خریدار می بایستی از تحویل آن خودداری کرده و موضوع را ظرف 24 ساعت کاری به واحد پشتیبانی نوژین کالا اطلاع رسانی نماید. بدیهی است هنگامی که کالا از سیستم حمل و نقل، تحویل ظاهری گرفته می شود، فروشگاه دیگر نمی تواند مسئولیتی در قبال مشکلات و ایرادات ظاهری کالا عهده دار باشد.

 - رویه تحویل سفارش کالا چگونه است؟

-مشتریان نوژین کالا موظف هستند هنگام تحویل گرفتن سفارش و قبل از بازکردن بسته بندی، مشخصات کالای سفارش داده شده را با کالای تحویلی مطابقت داده و در صورت مغایرت از تحویل گرفتن آن خودداری نماید. 

 -در زمان ارسال کالا توسط شرکت پست و یا باربری، مشتریان محترم موظف هستند در حضور مأمور پستی و قبل از امضاء رسید تحویل کالا، از سلامت بسته بندی و سلامت ظاهری کالا مطمئن گردند و در صورتی که کالا از نظر بسته بندی و یا سلامت ظاهری دارای ایراد باشد، ضمن تحویل نگرفتن آن و درخواست صورت جلسه، بلافاصله موضوع را به فروشگاه اطلاع دهد. در این موارد چنانچه مشتری بدون بررسی سلامت ظاهری، رسید پستی یا باربری (بمنزله دریافت کالا بصورت صحیح و سالم) را امضاء نماید، دیگر حق هیچگونه اعتراضی در مورد سلامت ظاهری کالا نخواهد داشت، زیرا به دلیل آنکه مشتری شخصاً تایید نموده است که کالا را صحیح و سالم دریافت نموده است، دیگر امکان هیچگونه پیگیری برای دریافت خسارت توسط مشتری وجود ندارد. در ضمن در این موارد همانطور که در قوانین تجارت الکترونیک ذکر گردیده است، پرداخت خسارت بر عهده شرکت پست یا باربری بوده اما نوژین کالا در راستای تحقق شعار مشتری مداری خود و احترام به حقوق مصرف کنندگان، پس از تأیید و صورت جلسه، شرکت حمل کننده سفارش، اقدام به جبران خسارت و یا ارسال مجدد محصول می نماید. بدیهی است که پروسه ارسال مجدد نیز از نظر زمان بندی مطابق با ارسال اولیه کالا خواهد بود.

-تمامی سفارشات تا ساعت 19:00 اگر ثبت و پرداخت شوند صبح روز کاری بعد تحویل پست میگردند ولی اگر بعد این ساعت باشد دو روز کاری آینده تحویل پست میشود. 

 -طبق دستورالعمل پلیس فتا در هنگام تحویل سفارشاتی که پرداخت آنها آنلاین بوده است، ارائه کارت ملی مطابق با نام فرد سفارش دهنده، اجباری است. در غیر اینصورت فروشگاه، کالا را تحویل نداده و در این موارد هزینه ارسال مجدد بر عهده مشتری خواهد بود.